Yay Burcu

.Gen.tr

Yay Burcu Günlük Yorum (09 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Yaylar saat 08:22 Ay-Jüpiter görünümüyle güne adım atıyoruz. Sizi gerek ilişki gerekse iş hayatınızla ilgili konularda büyümeye zorluyor. Duygularınızı kontrol altında tutamayabilirsiniz. İçinizden geleni söylersiniz. -Yeter artık özgürce yaşamak istiyorum, sorumluluklardan yıldım, hayatım böyle mi geçecek diye bazen isyan bile edebilirsiniz. Çabaladıkça bazı problemlerin üst üste gelmesi, bunların altında kalmak size göre değildir. Bir karar verseniz dahi, şartlar sizi hep aynı noktaya hapsediyor gibidir. Benim size tavsiyem olumlu veya olumsuz durumda olun. Ama bugün abartılı kararlar vermeyin.

 

 

Saat 09:26 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişkisi ve hedefleri konusunda kendinden emin bir şekilde hayatını kurmuş olanlar için, hani şu keyfi yerinde olanların yeni girişimlerde bulunmalarında yardımcı. Ancak burada ince bir çizgi var. Ne kadar kendilerini şanslı görseler de, ben yine de iyice düşünmelerinden yanayım. Geri hareket dönemini unutmayalım. Bazı Yaylar açısından bu görünüm, ilişki konusunda partnerin gelgitli tavırlar göstermesine yol açabilir.  Size karşı nazik ve uyumlu davranıyordur veya siz ona karşı saygılısınızdır. Ancak onun bu ilişki hakkında hala tam bir yön belirlemediği kendi içinde düşündüğünü veya hala kafasında bir şeylerin oturmadığını söyleyebiliriz. Bu durumda bize düşen sabırlı olmak. İş ilişkisinde bu görünüm, iki ayrı iş üzerinde düşünmenize neden olur. Bu iş için bir yandan yeni bir yer ararsınız diğer yandan hangi işi yapsam diye düşünebilirsiniz. Bu durumda olanların piyasanın durumuna bakmalarında yarar var. Evlenme, nişanlanma gibi konularda bu görünüm coşku verir. Kişi hemen ilişkiye girer ve ciddi düşünür. Oysaki onu biraz daha tanımanız yararlı olur.

 

 

Saat 13:57 sonrası Ay-Güneş olumlu görünümü ailevi, eviniz ve iş ile alakalı konuların kafanızın içinde bir hayli etkili olmasını sağlıyor. Duygularınız tümüyle mükemmel olanı istiyor. Ancak bir yandan içinizde endişeler taşıyorsunuz.

 

 

 

Çiçek güzelliğinde, Güneş sıcaklığında, Aşk tadında bir gün geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Bazı gerçeklerden sakınmanızın karşı tepkileri sizi zorlayabilir. Hayallerinize yer açmanıza yardım edecek değişiklikler yapabilirsiniz. Neler hissettiğinizi, niyetinizi veya neler sunabileceğinizi açıkça ortaya koymalısınız. Duygusal olaylarla yüzleşip yolunuza devam etmeniz gerekiyor.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Hayatın olumlu yanlarına çekiliyor, sizi mutlu ve canlı kılan konulara yöneliyorsunuz. Duygusal açıdan motive olacağınız çalışmalar, rekabet içeren aktiviteler güne heyecan katabilir.Daha maceraperest olacağınız aşk ilişkilerinde isehareket söz konusu. İşe ait sorumluluklar devam ederken,yaratıcı bir konu üzerinden ilerleme şansınız olacak.

Vatan Gazetesi

Çalışmak konusunda pes etmeyen bir tavır sergilerseniz kazancınızı artırmak ve belki de yeni kaynaklar yaratmak için şans elde edebilirsiniz. Ancak bunun için yılmadan ve zorluklara rağmen hevesinizi yitirmeden çalışmalısınız.

Turk.net

Genel anlamda güzel bir gün geçireceksiniz, her ne kadar bazı aksiliklerle karşılaşsanız da. Bugün yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli cesarete sahipsiniz. Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Bugün canınızı sıkacak haberler alabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten çekinin.
Para Durumu: Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz.
İş Yaşamı: İş konusunda her şey çok olumlu sürmekte. Günden güne işinizdeki konumunuz genişliyor. Disiplinli çalışmanızın meyvelerini alıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın takdirini topluyorsunuz. İşinizde daha yüksek bir konuma ulaşmanız söz konusu.
Aşk Yaşamı: Kendinizi sevgiye çok yakın hissederek, duygusal yaşamınızda olumlu beklentiler içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden küçük bir hediye almak bile sizi çok mutlu edebilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.

Takvim Gazetesi

Kartınız Geçiş... Genellikle aşkta başarıyı yakalayan ender insanlardan birisiniz. Bugün sizinle aynı konumda olan karşı cinsle tanışabilir, duygusal hayatınız için ilk adımı atarsınız.

Güneş Gazetesi

Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.

Sabah Gazetesi

Hiç kimsenin yanlışına tahammül edemiyorsunuz. Kendi takip ettiğiniz işlerin başkaları tarafından yönlendirilmesine karşısınız. Yeni yapılanmalar söz konusu ve sizi yeni sorumluluklar bekliyor. Yeteneklerinizi kullanacaksınız. . İş yaşantınızda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Canınızı sıkan olaylar karşısında moralinizi bozmamalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Kasım hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
26 Kasım hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
28 Kasım hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
30 Kasım hangi burç olur?
1 Aralık hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
6 Aralık hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
8 Aralık hangi burç olur?
9 Aralık hangi burç olur?
10 Aralık hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?
13 Aralık hangi burç olur?
14 Aralık hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
20 Aralık hangi burç olur?
21 Aralık hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Yay Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0062 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme