Yay Burcu

.Gen.tr

Yay Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Yay Burcu Falı

Sevgili Yaylar saat 06:05 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak görünümle Salı gününe,  adım atıyoruz ve ardından saat 14:11 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu iki durum, titiz ve oldukça inceleme gerektiren mesleki konular üzerindeki yoğunluğun işareti olduğu gibi başarılı olma arzunuzun da belirtecidir. İşin günlük stresi ve yoğun çalışma programı zorlayıcıdır. Ay-boşluk etkisi altında size tavsiyem eleştiri, kinayeli konuşmalar, bazı kişilerin gereksiz abartılı tavırlarıyla karşılaştığınızda tepki göstermek yerine, mesafe koymanızdır. Çoğu zaman susmak, karşınızdaki kişiye, seni muhatabım olarak görmüyorum demek olur ki, emin olun böyleleri üzerinde bir hayli etkili olacaktır.

Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumunu gayet olumlu bulduğumu baştan belirtmek isterim. Sizlere geleceğiniz adına düşünerek, uzlaşıya açık, doğru ve barışçı kişilerle yan yana gelmenizde destek oluyor. Kiminle işbirliği yapacaksak, biz olacaksak, ortaklaşa düşüneceksek bu kişilerle bağlantıya geçmemizde yardımcı oluyor. Adil, tarafsız, önyargısız bir şekilde el birliğinde bulunmamızda ışık oluyor. Hem başkalarının nelere ihtiyacı olduğunu fark ediyoruz hem dekendi arzu ve isteklerimizi dile getiriyoruz. Sen ve ben demeden biz olmanın yollarını arıyoruz ve buluyoruz. Böyle olmayan ilişkilere, ortaklıklara, arkadaşlıklara yol veriyoruz. Dinliyoruz, ifade ediyoruz ve ilişkilerimizi gözden geçiriyoruz. Mesleki hayatımızla ilgili konularda da, ilgi alanımıza uygun kişilerle yan yana gelerek neler yapabileceğimizi saptıyoruz.

Saat 14:11 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay, fiziksel ve ruhsal açıdan sevgiye, ilgiye, dokunulmaya, hissetmeye, uyuma, aşka gayet önem verdiğimiz bir gündeyiz. Her şeyin yerli yerine oturması için ne yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz.

Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Daha özgür, daha etkin olmak için aradığınız koşullar oluşabilir veya aradığınız bir şeyi ya da kimseleri bulabilirsiniz veya şansınızın dönmeye başladığı hissine kapılma olasılınız var.

Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde, ufak tefek sakarlıklara, tartışmalara, gerilime veya kazalara karşı dikkatli olmalıyız. Gün genelinde, bırakın işler kendiliğinden gelişsin. Olayları akışa bırakmak, benzini biten arabayı yokuş yukarı istasyona taşımaktan daha faydalı olabilir. Etkisiz, zaman kaybı olabilecek veya yararsız adımlar atmak veya bu tür konularla ilgilenmek yerine. Serinkanlı olmak, olumlu tavırlar geliştirmek ve sabırla beklemek daha doğru olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

İş ve kariyer konularındaki hareketlilik sürüyor. İletişimde gergin enerjiler oluşabilir. Üstlerinizle olan iletişiminizde tartışmaktan kaçının. Sorumluluklarınız artabilir. Başarı konusunda kendinizi çok zorlamamalısınız. Fikirlerinizi paylaşmak için uygun koşulları beklemelisiniz. Akşam vakti arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Bugünler işbirliği yap ıp ortak çıkarlar doğrultusunda hareket edebilmek her zamankinden zor olabilir sizin için. Beraber hareket edelim ama sadece benim istediğim yönde, derseniz bunu kabul edecek birini bulamayabilirsiniz.

Türk.net Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Duygusal konularda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Beklentilerinize ters düşen bazı gelişmeler söz konusu olabilir ve bu sizi karamsar bir ruh haline sokacaktır.İlginizi çekecek bir konuda merak duyacak ve gizli iletişimlerde bulunabileceksiniz. Düşüncelerinizi kendinize saklamak ve insanlardan gizlemek eğilimdesiniz. İsteklerinizi kabul ettirmek için çevrenizdeki insanların üzerinde baskı kurmak isteyebilirsiniz. Yeni konularda bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

İş çevresinde konuşkan kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Fakat, alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bugün sizi zorlayabilir. Siz emir almaktan hoşlanmadığınız için, size aktarılan düşüncelere hemen tepki gösterebilirsiniz. Bugün, güçlü enerjiniz sayesinde hedeflerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

20 Ekim 2014 19 Ekim 2014 18 Ekim 2014 17 Ekim 2014

16 Ekim 2014 15 Ekim 2014 14 Ekim 2014 13 Ekim 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Kasım hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
26 Kasım hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
28 Kasım hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
30 Kasım hangi burç olur?
1 Aralık hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
6 Aralık hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
8 Aralık hangi burç olur?
9 Aralık hangi burç olur?
10 Aralık hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?
13 Aralık hangi burç olur?
14 Aralık hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
20 Aralık hangi burç olur?
21 Aralık hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Yay Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme