Yay Burcu

.Gen.tr

Yay Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Sosyal ortamlar sizi memnun edebilir. Bütün arkadaşlarınızı büyük bir organizasyona davet edebilirsiniz. Kalabalığın enerjisi size iyi gelecek.

Vatan Gazetesi

Hayatınızı kolaylaştıran kişilerin varlığı sizi çok rahatlatacak bugün. Ancak her zaman sunulan bir desteğin sizi tembelleştirmemesi ve suistimal edilmemesi de çok önemli. Sınırları korumalı ve saygı göstermelisiniz.

Milliyet Astroloji

Bugün bütçenizle ilgili gelişmeler olabilir. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız yardımlarla işlerinizi toparlayabilirsiniz. Planlardaki değişikliklerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin.

Mynet Astroloji

Sevgili Yaylar saat 03:15 Venüs-Pluto kavuşum etkisinde Cumartesi gününe merhaba diyoruz. Kazancınızla alakalı konularda destekleyicidir. Ancak uyulması gereken noktalar vardır. Bu noktaların başında, sosyal ilişkileriniz ve çalışma hayatının içinde birebir temasta bulunduğunuz insanlarla güç birliğinde bulunmak, ortaklaşa hareket etmek, sorumsuz davranmamak geliyor. Mali açıdan güçlenmek ve köklü bir değişimde bulunmak için olabildiğince akıllı davranmak lazım. Bilirsiniz güçlü konumda bulunan kişilerle ilişkinize dikkat ederseniz isteklerinizi kabul ettirmeniz kolaylaşır, yeteneklerinizi doğru alanda değerlendirirseniz huzurlu bir iş yaşamınız olur, önceliklerinizin farkında olursanız boşa zaman kaybetmemiş olursunuz ve zamanı iyi değerlendirirseniz başarıya ulaşmanız mümkündür.

Saat 08:01 Ay-Pluto kavuşumu, mali konular üzerinde düşünmemizi sağlayacak. Güven içinde yaşama arzumuz yükselecek. Elimize geçen miktar, bizi tatmin etmiyorsa, bunu iyileştirmek adına neler yapabileceğimizi tekrar bir gözden geçireceğiz.

Saat 09:52 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki zorlu görünüm, kişinin ne olursa olsun dilediği gibi yaşama arzusunun bir kez daha altını çiziyor. Para konularında baskı altında kalan, sabırlı olmaya zorlanan birey, ister istemez gerginleşebilir.

Saat 10:21 Ay-Mars görünümü, ailevi, fiziksel ve ruhsal anlamda hedeflerinizi gerçekleştirme arzunuzu yüreğinizde büyütüyor. Bir yol olmalı ve hayat artık yüzüme gülmeli diye düşünebilirsiniz.

Saat 17:39 Ay-Merkür kavuşumu hem maddi görüşmeleri işaret ediyor hem de kariyerimiz konusunda önümüzde açılan yeni yolu müjdeliyor. Hedefin için çabalamaktan asla vazgeçme diyerek çalışma azmimizi yükseltiyor. Bazı düzenlemeler için zamanı iyi değerlendirmemiz lazım.

Saat 17:54-7 Şubat saat 07:59 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hangi konuda olursa olsun yarar-zarar hesabınızı iyi yapmanız, sonucunu tahmin edemediğiniz kararlardan kaçınmanız yerinde olacaktır.

Saat 18:39 Güneş-Uranüs olumlu görünümü gayet aktif bir şekilde harekete geçmemiz kolay gözüküyor hem de dış dünya ile güçlü bir ilişki içindeyiz. Tam size göre bir enerji bu. Güneş Kova burcunda grup aktivitelerinin, yeniliklerin uygulanması anlamında size hız kazandırıyor. Uranüs Koç burcunda yaşama akılcı, yenilikçi, başkalarından farklı yönlerimizi sergilememizde yardımcı oluyor. Bu görünüm belki çok büyük değişimleri işaret etmiyor. Ancak şu var ki, daha iyisini yapabilmek adına mevcut durumumuzu gözden geçirmemizde heveslendiriyor.

Saat 20:45 Merkür-Jüpiter görünümü, hedefimize uygun şekilde hareket etmemiz gerektiğini söylüyor. Sorumluluklarımızı vurguluyor. İleriye dönük düşünmemiz gerektiğini, mali konularda akılcı olmanın önemini işaret ediyor.

 

İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

Radikal Gazetesi

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve yakın dostluklarınızda pozitif etkiler aldığınız bugün, sosyal etkinliklerde, toplantılarda yer alabilir, çalışmalarınızı en iyi şekilde sergileyebilir, görüşmelere katılabilir ve aşk hayatınızda pozitif görüşmeler gerçekleştirerek, ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Elle Dergisi Astroloji

Kontrolünüz dışı gelişmelere, ihmal veya dalgınlık sonucu ortaya çıkabilecek kazalara, düşme ve yaralanmalara bugün biraz daha dikkat etmelisiniz. Ayrıca kesici alet ve bıçaklar da tehlikeli olabilir, ev kazalarına dikkat. Aşk hayatınızla ilgili farklı ve sıradışı gelişmeler söz konusu olabilir. Değişik iletişim yolları deneyebilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Bu hafta sonu, sosyalleşmek ya da dışarı çıkıp eğlenmek yerine evde yalnızlığın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Öte yandan sevdiklerinizle polemiğe girmemeye özen göstermelisiniz.

Günün Atmosferi:TemelÖzel ilişkilerimizde daha sakin ve pozitif kalabilirsek, enerjisi yüksek ve canlı bir hafta sonu bizi bekliyor. Aksi halde ani kararların yaratacağı gerilimlere maruz kalabiliriz. Öte yandan aşk hayatımızı ya da parasal konuları ilgilendiren durumlarda da yeterince düşünmeden hareket etmemeliyiz. Bu hafta geçmişe dönük konular ya da güncelliğini yitirmiş ilişkiler söz konusu olabilir. Öğle saatlerinden itibaren beş gün boyunca, fikirlerimizi yenileyebilir, farklı ilgi alanlarına yönelebilir ya da üstünde durduğumuz önemli konular varsa, ilerleme kaydedebiliriz. Yepyeni tecrübeler edinebilir hatta sıra dışı çalışmalara bile imza atabiliriz. Yaratıcı ve özgün yanımızın ön planda olacağı bir hafta içerisindeyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 6 Şubat 2016 Burç Yorumları

HABERTÜRK Gazetesi

Bugün parasal konularda çok güzel sürpriz bazı anlaşmalar karşınıza gelebilir. Karşınıza gelecek olan iş fırsatlarını ve tekliflerini dikkatli bir şekilde değerlendirin. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız güzel planlar devrede olacak.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Kasım hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
26 Kasım hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
28 Kasım hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
30 Kasım hangi burç olur?
1 Aralık hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
6 Aralık hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
8 Aralık hangi burç olur?
9 Aralık hangi burç olur?
10 Aralık hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?
13 Aralık hangi burç olur?
14 Aralık hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
20 Aralık hangi burç olur?
21 Aralık hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Yay Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0028 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme