Yay Burcu

.Gen.tr

Yay Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Yay Burcu Falı

Sevgili Yaylar Salı günümüzün ilk etkili görünümü,  saat 06:38 Güneş-Neptün karşıtlığıdır. Sorumluluklardan kurtulmak isteriz. Çalışma hayatımızla ilgili konularda hayal kırıklığı hissedebilir, genelde iyimser biri olmamıza rağmen bunun bize hiçbir faydası olmadığını düşünerek tepkilerde bulunabiliriz. Ailemiz, iş yerimizdeki patronumuz, toplum içindeki yerimiz bize yeterli gelmez. Net bir şekilde önümüzü göremediğimizi, aslında istediğimiz hayatın bu olmadığını, boşa kürek salladığımızı düşünerek hayıflanırız.

Saat 08:05 Venüs-Mars kavuşumu, çalışma hayatımız, sağlığımız, ilerisi adına düşündüğümüz tüm planların gerçekçi, bilinçli bir şekilde ele alınması gerekiyor. Öylesine, gelip geçici işler veya ilişkilerin yararı yok. Atacağımız adımın sağlam olması için, analiz önemli. Venüs geri hareket dönemindeyiz. Biz ne kadar akıllı olursak, o kadar başarılı ilerleriz.

Saat 08:33 Ay-Pluto görünümü, hakkımız olanı elde etmekten yanayız.  Böyle bir enerji size kuvvet verir, güç aşılar. Ancak maddi konulardaki harcamalara da dikkat etmeniz yerinde olur.

Saat 11:25 Ay-Venüs olumlu görünümü gayet olumludur. Çekici yönlerinizle etrafınızdaki insanları etkilemenizde ışık olur. Yeni biriyle tanışmanız mümkündür. Bu saatlerde keyfiniz yerindedir. Kendinizi istediğiniz gibi özgürce ifade edebilirsiniz. Eğlenceli, keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Saat 11:37 Ay-Mars olumlu görünümü, hem olumlu hem de yüreklendirici bir enerji olarak akşam saatlerini güzel geçirmenizi sağlıyor. Kendinizi gayet rahatlıkla ifade edebilir, başkalarının ilgisini çekebilirsiniz. Amacının farkında birey olarak cesaretiniz takdir edilecek düzeydedir.

Saat 19:38 Ay-Uranüs kavuşumu, gayet olumludur. Fiziksel ve zihinsel anlamda sizi aktif hale getirir. Modern düşünmenizi, yaratıcı çalışmalarda bulunmanızı, fikirlerinizi dile getirmenizi sağlar. Zaten böyle bir enerji  altında, kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazsınız. Değişiklik  ve yeni olanı istersiniz. Bu görünümün ardından 2 Eylül saat 12:02 olana dek boşluk etkisindeyiz.

Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Şimdiye kadar sizi korkutan veya endişelendiren özel yaşamınızla, estetik ya da duygusal başlıklı konularla ilgili çekinceleriniz varsa, artık bu alanlarda bir şeyler yapmanın zamanı gelmiş olabilir.

Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz veya aşk hayatınızı ya da sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren adımlar atabileceğiniz zamanlardasınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım kararsızlık, istikrarsızlık dalgınlık, unutkanlık etkisi bugün de devam ediyor. Otorite konumundaki kişiler yanılabilir, lüzumsuz tavırlar geliştirebilir, hayalperest davranışlar içerisine girebilir veya yanlış kararlar verebilirler. Otorite konumundaki kişilerle(eş, öğretmen, yönetici, baba, patron v.b) ilişkilerde olumsuz bir hava hakim olabilir(birkaç gün geçerli). Su başlıklı konular da gündem de. Ancak, gün sevgi temalı ilişkiler açısından sürprizlere açık ve hoş vaatler içerisinde. Sevgimizi gösterebileceğimiz, sevdiğimizi ve sevildiğimizi hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Duygularımızı coşkulu şekilde ifade edebilir, farklı ortamlarda farklı şeyler yaşayabiliriz. Yeni tanışmalar mı? Neden olmasın?Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

31 Ağustos 2015 30 Ağustos 2015 29 Ağustos 2015 28 Ağustos 2015

27 Ağustos 2015 26 Ağustos 2015 25 Ağustos 2015 24 Ağustos 2015

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Kasım hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
26 Kasım hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
28 Kasım hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
30 Kasım hangi burç olur?
1 Aralık hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
6 Aralık hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
8 Aralık hangi burç olur?
9 Aralık hangi burç olur?
10 Aralık hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?
13 Aralık hangi burç olur?
14 Aralık hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
20 Aralık hangi burç olur?
21 Aralık hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Yay Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme