Yay Burcu

.Gen.tr

Yay Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Yay Burcu Falı

Sevgili Yaylar Perşembe gününün tümünde etkili olacak,  Ay-Yengeç burcu geçişi saat 05:59 itibariyle etkilidir. güzel ve olumlu hislerle günü karşılamanızda yardımcı olur. Hislerinizi kuvvetlendirir, aile özlemi verir, sevdiklerinize olan düşkünlüğünüzü yükseltir.

Saat 14:09 itibariyle Venüs-Neptün arasındaki faydalı akış biraz rahatlatıcıdır.  Dış dünyanın zorlukları, yoğunlukları arasında bocalarken, bir çoğumuz kendimizi düşünecek halde olamıyoruz. İşte bu enerji, ihmal ettiğimiz duygularımızla bizi yeniden buluşturabilir. Güven içinde yaşama ve sevdiklerimizi kanatlarımızın arasına alma hissiyatımızı güçlendirebilir.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşumu,  istediğiniz ve arzuladığınız bir şeyin,  size olabilecek faydası üzerine bir hayli düşünürsünüz. Ne kadar güvenli olduğunuz sorusunu dikkatli bir şekilde gözden geçirme gereği duyarsınız.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu oldukça kuvvetlendirici, gelişiminiz yönünde destekleyicidir. Yaşam kalitenizi yükseltici olduğundan, hayata çok daha olumlu hislerle yaklaşmanızda size ışık olur. Mutluluk kavramının yüreğinizde hissedilmesinde, insanları sevgiyle kucaklamanızda rehberlik eden bu kavuşum, özgüven duygunuzu yükseltir, süsler, ışıklandırır. Yolculukları işaret eder. Yeni insanlarla tanışmanızda vesile olur. Yüksek eğitim, dış dünyaya açılma, yabancı ülkeye seyahat veya yerleşim gibi konularda da başarılı kararlar verilmesini sağlar. Yaşamın güzel taraflarını hissetmenizde, inançla yol almanızda, özünüzü keşfetmenizde sizden yana olan bu enerjinin, büyümeniz, gelişmeniz, yükselmenizde olumlu tesirlerini zamanla göreceğinizden de şüpheniz olmasın.

Gönlünüzden geçen her ne varsa, olumlu şekilde sizi güçlendirsin. Kalben sevgilerimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Öfkelenerek zaman kaybedebilirsiniz, öfkeyi bir kenara bırakıp harekete geçmeniz gerekiyor.

Ön plana atılıp, sizi memnun edebilecek değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Herkesi memnun etmek mümkün değil, ama geleceğinizi kiminle şekillendirmek istediğinize karar verebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Bugün para ve ortaklarla ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Finansal açıdan ertelediğiniz ya da sonuçlandırmadığınız işleriniz size ayak bağı olabilir. Dikkatinizi ve enerjinizi bu tip işlerinize vermelisiniz. Ortak hesaplar ve yatırımlar alanında ölçülü ve temkinli adımlar atmalısınız. Değişim için aceleci davranmamalısınız.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Maddi planlar ve somut kazanım hayalleri açısından destekleyici bir gün değil. Zira bunların bir kısmı ger çek anlamda hayal aşamasında kalma riski barındırıyor. Mantıklı olan adımlar için mutlaka profesyonel destek alın.

Türk.net Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Yakın bir zamanda atacağınız bir adım, çok önemli. Sinirlerinizi geren şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirmek üzere gibisiniz. Karşınızda, sizin konuyla ilgili kararsızlık yaşadığınızdan emin biri var. Bu yüzden kırıcı olmadan ikna yolunu seçmeniz gerekiyor. Bugün ya da yarın birtakım işlerin tartışılacağı bir ev toplantısının içinde olacaksınız.

Aşk Yaşamı: Nedense ilişkinizde, kararlarda ilk kişi olmak gibi bir isteğiniz var. Eşitlikçi karakteriniz, aşk yaşamınızda ortalarda görünmüyor. İlişkinizdeki hoşluk bütün yakın çevrenizde konuşuluyor.

İş Yaşamı: Bazı davranışlarınızın sizde bir yetersizlik duygusu yaratmasına izin vermemelisiniz. Saptadığınız aksaklıkları yoluna koyma çabanız yeterli olamıyor. Sorunu hafta başında yetkili kişilerle çözme yoluna gideceksiniz.

Para Durumu: Yaşamı birlikte paylaştığınız bireylerin gereksiz harcamalarını yok edemeyecek, asgariye indirmekle yetinmek zorunda kalacaksınız. Paranın kontrolünde ve denetiminde bir uzman yetkinliği sergiliyorsunuz.

Dikkat: İlgisiz kalmaya çalışarak uzak durduğunuz uzlaşmazlık, şu günlerde sizin acil müdahalenizi gerektirebilir, hazırlıklı olmalısınız.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Çevrenizde sizi kuşatan yanlış kişilerin dengesiz davranışları canınızı sıkabilir. Amaçlarınız doğrultusunda hareket etmek istiyor ve bulunduğunuz şartlardan sıkılıyorsunuz. Duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğiniziistediğiniz gibi kullanabilirsiniz.. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

23 Temmuz 2014 22 Temmuz 2014 21 Temmuz 2014 20 Temmuz 2014

19 Temmuz 2014 18 Temmuz 2014 17 Temmuz 2014 16 Temmuz 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Kasım hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
26 Kasım hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
28 Kasım hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
30 Kasım hangi burç olur?
1 Aralık hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
6 Aralık hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
8 Aralık hangi burç olur?
9 Aralık hangi burç olur?
10 Aralık hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?
13 Aralık hangi burç olur?
14 Aralık hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
20 Aralık hangi burç olur?
21 Aralık hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Yay Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme