Yay Burcu

.Gen.tr

Yay Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Kendinizi dayanılmaz bir güce sahip gibi görüp insanları hafife alıyor gibisiniz. Kırıcı görünebilirsiniz. Yeni gelen iş teklifleri sizin için çok önemli, iyi değerlerdirin.

Mynet Astroloji

Sevgili Yaylar 30 Haziran-14  Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, özel ilişki, mesleki konular, finansal meseleler ve ortaklıklar anlamında  gerçekçi olunması gereken zaman dilimidir. Sabırsız ve sadece kendimize yönelik, bir de hassasiyet içinde durumları ele almamalıyız. Bir bakacağız olan bitene.  Sözgelimi evlilik veya boşanma gibi meseleleri geleceğe dönük bir şekilde ele almalıyız. İş ortaklarımızla aramızdaki her türlü alışverişte dürüstlüğü ilke edinmeliyiz.  Bu dönemde duygusal ve ruhsal anlamda hassasız. İstikrarlı yürümeyen ilişki ve iş ortaklıklarımızı mutlaka ele almalıyız.

30 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Akrep burcunda düz seyirle ilerleyecek Mars, geri hareket döneminde düşünülenleri tekrar gözden geçirmeniz ve son durumu netleştirmenizde yararlıdır. İlişkisi şartlar gereği gizli ve farklı yönde seyreden kişilere tavsiyem bir daha düşünmenizdir. Sonuçta bu sizi zamanla yorabilir. Bu dönemde genel olarak,  sırlarımızı kimseye açamayız. Çünkü ortaya çıkmasından çekiniriz. Kazanmak, ele geçirmek, başarılı olmak isteğimiz her konuda yükselir. Bir yandan yeniye yer açmak isteriz,  diğer yandan endişelerimiz nedeniyle cesaret edemeyiz.  Geçmişte yaşanan acı tecrübelerin etkisiyle içten içe intikam alma gibi olumsuz duyguların etkisinde kalabiliriz. Plan ve projelerimiz üzerinde çalışabilirsiniz.

Bu iki geçişin de, olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Vatan Gazetesi

Hürriyet Aile Burçlar

Kimi zaman duygular mantıktan önce gelir ve daha güvenilirdir. Şimdilerde yapmanız gereken tek şey; duygularınızın sizi yönlendireceği tarafa doğru ilerlemek. Bazen olayları sadece akışına bırakmak en doğrusu olabilir Sevgili Yaylar. Bir takım sözler ve idealler gündeminizi meşgul edebilir.

Günün Atmosferi:Dinamik ve aktif olacağımız bir gün Nisan ayında geri hareketine başlayan Mars’ın, şimdilerde doğru harekete geçmesi bizi iki yönden etkiliyor. Bir yandan enerjimiz ve motivasyonumuz yükselirken, diğer yandan bir süredir yolunda gitmeyen işlerimiz rayına oturmaya başlayabilir. Ay’ın pozitif konumu ise günü hakkıyla yaşayacağımız ve değerlendireceğimiz anlamına geliyor. Öğle saatlerinde yakınlarımızla ve dostlarımızla daha çok sosyalleşiyoruz, keyifli planlar organize ediyoruz. Parasal konularda da şans bizden yana. Hızlı sonuç elde ediyor, işlerimizi yoluna koyabiliyoruz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 30-06-2016

Radikal Gazetesi

Bugün 13.00’dan sonra fikrine güvendiğiniz insanlardan yardım alarak, yaşamınızda önemli kararlar alabilir, beklediğiniz haberleri elde edebilirsiniz. Seyahat, eğitim ve görüşmeler açısından muazzam olumlu bir zamandasınız.

Milliyet Astroloji

Bugün çalışma hayatınızda yoğun bir gündeminiz olabilir. Üstlerinizle birlikte görüşmeler yapabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili koşullar sizi de etkileyebilir. Gün içinde sizi yıpratan durumlar meydana gelebilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Duygusal olarak kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

HABERTÜRK Gazetesi

Parasal konular bu ayın başında ön planda olacak. İş hayatınızda finansal destek bulacaksınız. Parasal konularda dengenizi sağlamalı, parasal çekişmelere karşı dikkatli olmalısınız.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Kasım hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
26 Kasım hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
28 Kasım hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
30 Kasım hangi burç olur?
1 Aralık hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
6 Aralık hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
8 Aralık hangi burç olur?
9 Aralık hangi burç olur?
10 Aralık hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?
13 Aralık hangi burç olur?
14 Aralık hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
20 Aralık hangi burç olur?
21 Aralık hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Yay Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0075 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme