Yay Burcu

.Gen.tr

Yay Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji

Sevgili Yaylar,  Saat 12:05 Merkür-Jüpiter kavuşumu, kariyer hayatımız, iş ortamındaki ilişkilerimiz, planlarımız, projelerimiz üzerinde düşünmenin vaktidir. Henüz tamamlanmamış olanlara bakalım. Öncelikli işlerimize önem verelim. Mantıklı, dikkatli şekilde seçimlerimizi gözden geçirelim. Şu andaki mevcut işimizde sorunlarımız varsa, bunları nasıl çözümleriz, nasıl verimli şekilde ilerleriz bunlar üzerinde duralım. İş tercihlerimizi ileriye dönük şekilde ele alarak sağlamlığını kontrol edelim.

22 Ağustos saat 19:38 - 22 Eylül saat 17:21 tarihleri arasında, Başak burcunda seyredecek Güneş, iş hayatınızla ilgili konular üzerinde titiz düşünmenin, sıkı çalışmanın, araştırmacı ve organize bir şekilde hareket etmenin son derece önemli olduğu zaman dilimidir. Ayrıca yüksek eğitim, inanç, akademik ihtisas, gelişim, büyüme ve verimlilik anlamında kıymet taşır. Siz artık becerilerinizi iş hayatında göstermek istiyorsanız, ustalaşmak ve toplum içindeki yerinizi belirlemekten yana iseniz, ben derim ki artık dağınıklığı bırakıp bol bol çalışın. Birilerine hizmet etmeniz mi gerekiyor, bundan gocunmayın. Çok fazla çaba sarf etmeniz mi gerekiyor, bunu geleceğinizi düşünerek yapın. İş ortamında gayret gösterin.

Olumlu yönde gelişmeler hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Milliyet Astroloji

Çalışma arkadaşlarınızla ortak payda da buluşabilirsiniz. Başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. İletişim konularında değişimler olabilir. Paylaşım içinde olmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Kardeşlerinizle ilişkinizi sıcak tutmak isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Bazı konularda şansınızı ve sınırlarınızı fazlasıyla zorluyor olabilirsiniz. Taşıyabileceğinizden daha çok sorumluluk almak ve mücadele ettiğiniz konularda haddinden fazla ısrarcı hareket etmek erken yorulmanıza sebep olabilir.

Hürriyet Aile Burçlar

Kendinize bir yapılacaklar listesi hazırlayın. Böylelikle hem maddi hem manevi gelişim hızlanacaktır. İleride sıkıntı çekmemek için eşiniz ya da sevgilinizle ortak hareket etmeli ve uyumunuzu sürdürmelisiniz. Tabii ki bazı şeyler sizin için daha öncelikli olabilir; ancak esnek olmak hareket alanınızı genişletecektir. Belli alışverişler yapmayı düşünebilirsiniz.

Günün Atmosferi:İleriye dönük hedefler, hareket kazanan aşk hayatı… Pazartesi günü yazdığım Mars ve Satürn’ün olumsuz birleşimi bugün itibariyle etkilerini göstermeye başlıyor. Ancak, günün gezegen görünümleri hala olumlu enerjilere sahip olduğu için, bizi zorlayan, pasifize eden ya da engelleyen durumları çok derinden hissetmeyebiliriz. Öğle saatlerinde sosyal ilişkilerimiz, özel hayatımız ve imajımızla ilişkili konuların yanı sıra maddiyatımızı ilgilendiren başlıklarda da pozitif bir hava söz konusu olabilir. Gece saatlerine kadar bu maddi konular gündemin üst sıralarında yer alacak. Bazı görüşmeler, yazışmalar, toplantılar yapabilir ve beklediğimiz gibi sonuçlandırabiliriz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel. 24-08-2016 Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Takvim Gazetesi

Gün içinde duygularınız dalgalanacak ve olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Geniş çevreler içinde olmak isteyebilirsiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Kasım hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
26 Kasım hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
28 Kasım hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
30 Kasım hangi burç olur?
1 Aralık hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
6 Aralık hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
8 Aralık hangi burç olur?
9 Aralık hangi burç olur?
10 Aralık hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?
13 Aralık hangi burç olur?
14 Aralık hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
20 Aralık hangi burç olur?
21 Aralık hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Yay Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0028 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme