Yay Burcu

.Gen.tr

Yay Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Yay Burcu Falı

Sevgili Yaylar  saat 10:08  itibariyle Mars-Uranüs karşıtlık etkisi altında Çarşamba gününü karşılıyoruz. Aşk hayatınızla ilgili konularda dikkatli olunması gereken bir gündeyiz.  Her ne kadar Mars-Terazi geri hareketinde, uzlaşmadan yana olsak da,  aslında özgür yaşamak arzumuz gayet yoğun.  Burada yapılması gereken, öncelikle kendinize bir hedef tayin etmektir. Tabii ki bu hedefe varabilmek için yolunuz uzundur. Ancak ekip çalışmalarında ve toplumsal ilişkilerde işbirliğine açık olmamızda yarar var. Bazılarınız bu görünüm altında bireysel olarak sadece aşkı önemserken, bir kısmınız arkadaşlıkları, grup çalışmalarını, sosyal hayatta aktif olmayı tercih edebilirler. Her ikisi de enerjinin olumlu yönde kullanılması ve çatışma yaratmadan günün geçirilmesi anlamında faydalıdır.

23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Boğa burcu geçişi, iş hayatımız,  ilişkilerimiz, sağlığımız, iş verimliliğimiz gibi  konularda durumumuzu gözden geçirmemiz anlamında önemlidir. Genel olarak Merkür, Boğa burcunda ilerlediği süreçlerde inatçı bir tutum izleyebiliriz. Kendi doğrularımızı kabul edebilir, başkalarının fikirlerine kulaklarımızı kapayabiliriz. Ancak 3 Mayıs ve civarı günlerde iş hayatımız başta olmak üzere sağlığımıza özen göstermemiz gerekiyor. Bazı meseleler elimizde olmadan bizde gerginliğe yol açabilir. Baskı altında kalabiliriz. Lütfen sakin olmaya çalışalım.

Saat 16:38 Mars-Pluto görünümü biraz önce belirttiğim hususlarda olumlu yönde adım atmak isteyen Yayların, bir takım engellerle karşılaşmalarına neden olabilir. Şartlar şu an için arzu ettiğiniz gibi olmayabilir. Birilerine uymak zorunda kalabilirsiniz. Gergin tepkilerde bulunabilir, önünüze çıkan herkese ve  her şeye karşı güç gösterilerinde bulunabilirsiniz. Adım atamadığınız için öfkelenebilir, baskı kurarak elde etmeye çalışabilirsiniz. İş hayatında veya ilişkilerde sorunlar çıkabilir. Sizden daha güçlü olan kişiler önünüze geçebilir  ve  sizi durdurmaya kalkışabilirler.   Bütün bunlar gün boyu farklı konulardaki genel bir  gerilimi işaret ediyor. Bize düşen soğukkanlı olmak ve bilinçli düşünmektir.

Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

İletişim trafiğiniz oldukça yoğun gözüküyor. Bugün anlaşmalar ve sözleşmeler konuları öne çıkabilir. Geleceğiniz sağlama alma açısından bugün kurulacak yeni ortaklıkların ayrı bir önemi olabilir. Dikkatli ve özenli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizden eğitim konularıyla ilgili haberler alabilirsiniz. Bazı kursların size uzun vadeli faydaları dokunabilir.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Dost kabul ettiğiniz kişilerle bir arada hareket etmek zorunda kalıp uyum sağlamakta zorlanacağınız günlerdesiniz. İnsanların üstünlük taslamaya çalışması herkesin birer lider kesilmesi konusuna çözüm için arabuluculuk yapın.

Türk.net Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Bir arkadaşınızla olan ilişkinizi yeniden ele alıp bir şekle sokmanız gerekiyor. Bu arkadaşınız son zamanlarda ona biraz tepeden baktığınızı, ilişkinizde saygının azaldığını düşünüyor. Sizin aynı kanıda olmayışınız fazla anlam taşımıyor. Önümüzdeki günlerde sizi biraz üzecek haberler alacaksınız. Bu haber doğrultusunda bir akraba problemine çözüm bulmaya çalışacaksınız.

Aşk Yaşamı: Sevgilinizi kaybetmekten korkuyorsunuz. Bu korkular ilişkinizi çok olumsuz etkiliyor. Görünürde onu kaybetmeniz için bir neden olmadığı halde, bu tavrınızla gerçekten kaybetmenin nedenlerini hazırlıyorsunuz.

İş Yaşamı: İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayacaksınız. İşinizle ilgili bazı alışverişleriniz olacak.

Para Durumu: Pişmanlığını bugünlerde yaşadığınız büyük bir ödemeniz var. Şimdiden onu toparlamaya girişmiş görünüyorsunuz. Biraz zorlanacaksınız, ama bu ödemenin de altından kalkacaksınız.

Dikkat: Önümüzdeki günlerde yapmayı düşündüğünüz ziyaret sizin için sandığınızdan çok anlam taşıyor. Bu yüzden bu toplantıyı aldığınızdan daha çok ciddiye almanız gerekiyor.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

AŞKA bakış açınız gün geçtikçe

değişiyor. Karşı cins üzerinde

etkili olmak istemeniz doğal.

Maddi ve manevi şansınız açık.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Yay Burcu Falı

Sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Bugün, kendini aşma konusunda oldukça ısrarcı davranmak isteyebilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmeniz, biraz da çevresel motivasyonunuzla eş değerde ilerliyor. Özgün bir kişiliğiniz var ve her zaman fark ediliyorsunuz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

22 Nisan 2014 21 Nisan 2014 20 Nisan 2014 19 Nisan 2014

18 Nisan 2014 17 Nisan 2014 16 Nisan 2014 15 Nisan 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Kasım hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
26 Kasım hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
28 Kasım hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
30 Kasım hangi burç olur?
1 Aralık hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
6 Aralık hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
8 Aralık hangi burç olur?
9 Aralık hangi burç olur?
10 Aralık hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?
13 Aralık hangi burç olur?
14 Aralık hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
20 Aralık hangi burç olur?
21 Aralık hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Yay Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme