Yay Burcu

.Gen.tr

Yay Burcu Günlük Yorum (31 Aralık 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Yaylar 31 Aralık (saat 16:03)-19 Ocak 2013 (saat 09:25)tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek Merkür, maddi ve manevi anlamda kendinizi garanti altına alma arzunuzu işaret eder. Yeni bir yıla adım atarken bu istek çok daha belirgin şekilde öne çıkar. Çünkü para ve onun sağlayacağı güç önemlidir. Ancak kesinkes her kapıyı açar diye konuşmak eksik olacağı gibi gerekli olmadığını söylemek de bir o kadar yanlıştır. Merkür beden-zihin ve ruh arasındaki duyuları bir uydu anteni vazifesi  görerek algılamamızı sağlayan  astrolojik simgedir. Oğlak burcunda ilerlediğinde, zihnimiz otomatik olarak disiplin altına girer. Her durumu ciddi, kararlı, bazen çok yavaş, kimi zaman hırslı şekilde ele alabilir, düşünebiliriz. Öyle ütopik hayaller kurmayız. Ama kendimizi sağlama almak isteriz. Bu sağlama alma işi, karşımıza çıkabilecek fırsatları değerlendirirken oldukça işimize yarayabilir. Yay, bonkör bir burçtur. Ancak kazanç evi Oğlak burcuyla sınırlı olduğundan, kimse pek bilmese de, paranın ne kadar kıymetli bir araç olduğunun farkındadır. Gel gör ki, özünde bulunan iyimserlik, bazen hesabını bilmesinin önüne geçebilir. Bu süreçte mali konularda daha ciddi ve ayaklarınızı sağlam yere basacak şekilde düşünebilirsiniz.

 

 

Merkür-Oğlak burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 1, 3, 4, 6, 7, 15, 18  Ocak. 1 Ocak tarihinde kazanç sağlama, güvence ve geleceğinizi ilgilendiren konular üzerinde durursunuz. Yeni bir yıla adım atarken, hayallerinizi, geleceğinizi kendi arzularınız nispetinde mercek altına alırsınız. 3 Ocak tarihinde para konularında bir hayli hırslısınız. Bu hırs sizi heyecanlandırır ve öne çıkmanızı sağlar. Olumsuz hiçbir şeye katlanamazsınız. Ne olacaksa olsun garantide olmalıyım ve özgürce hayatımı yaşamalıyım diye düşünürsünüz. Bazen kötümser, ama oldukça heyecanlısınızdır. 6 Ocak tarihinde mali konularda kendinizi gayet güçlü şekilde ifade edebilirsiniz. Gücünüzü kanıtlamak istersiniz. 18 Ocak tarihinde maddi konularda isteklerinizi ciddi bir şekilde öne sürerek elde etmeye çalışırsınız. Talepleriniz dikkate alınabilir.

 

 

Aynayız birbirimize Ne düşünürsen benim için.  Görürsün aynısını suretimde diyerek SELAMLIYORUM GÜZEL GÖNÜLLERİNİZİ. Bana göre insanoğlu konar göçer, göz görür, dil kelam eyler. Vardır  elbet bir hayır yaşanan her şeyde. Güzel bakalım, güzel düşünelim, güzel söz söyleyelim, Açılsın yepyeni bir yol önümüzde diyerek SEVGİYLE KUCAKLIYORUM HER BİRİNİZİ. Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Mutlu yıllar diliyorum. Köşemize olan ilginiz, güzelim mesajlarınıza teşekkürler ediyorum. İyi ki varsınız. Sağ olunuz, Var olunuz.

Hürriyet Astroloji

Bugün gerek fiziksel gerekse duygusal açıdan iki uç arasında olabileceğiniz bir gündesiniz. Biran kendinizi son derece canlı ve yüksek morale sahip hissederken, bir saat sonra büyük bir yorgunluk içinde olabilirsiniz. Bu durumu göz önünde bulundurarak uzun sürebilecek olan yorucu işlere hiç teşebbüs etmemeniz daha doğru olabilir. Bugün uzun süreden beri beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Aileniz ya da diğer sevdiğiniz kimseler için bazı fedakarlıkları göze almanız olasıdır. Bunu yaptığınız takdirde fedakarlıklarınızın boşa gitmediğini de göreceksiniz. Eşinizinveya sevgilinizin bazı tutumları sizi son derece duygulandırabilir.

Milliyet Astroloji

Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.

Vatan Gazetesi

Bilinçaltınızda yer alan derin korkuları ortaya çıkaracak bir olay yaşanabilir. Buna aslında böyle bir amacı olmayan ders verir tavırlı bir yabancı neden olacak. Bunu gelişim fırsatı olarak görün. Akşam eğer gösterişli bir ortama gideceksiniz orada en çok siz dikkat çekeceksiniz.

Turk.net

Aslanlar bugün ev içinde bazı ateşli tartışmalara girebilirler. İki tarafın da yelkenleri indirmemesi daha ciddi sonuçlara sebep olabilir. Karşınızdakini bastırarak fikirlerinizi ona kabul ettiremezsiniz. Aslanların bugün ikna gücü de pek yerinde değil. Bu nedenle iş toplantılarından da uzak durulması gereken bir gün. Yakın bir dostunuzdan telefon alacaksınız.
Para Durumu: Parasal açıdan oldukça rahatsınız ve daha da rahatlayacaksınız. Yakın zamanda elinize geçen toplu miktarda bir parayı en iyi şekilde değerlendiriyorsunuz.
İş Yaşamı: Hareketli bir iş günü geçirmeyeceksiniz ama bu sizin lehinize olacak. İş ortamınızda bugün o herzamanki karizmanız öne çıkmayabilir. Biraz bitkinsiniz ve konuşmalarda biraz tutuksunuz.
Aşk Yaşamı: İlişkinizde karşı taraf sizi kendinden üstün görerek, aşağılık kompleksine girmiş olabilir. O kişiye kendini daha iyi hissettirmek tamamen sizin tavırlarınıza bağlı.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bugün evdeki elektrikli eşyalara dikkat etmelisiniz. Canınız yanabilir ya da bir aleti bozabilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Yıkılan Kule... Kendi üzerinizde bazı yorumlar yaparak kötü olumlamalar yaratıyorsunuz. Hiçbir neden yokken stres yaratmanız zor günleri hazırlıyor anlamına gelebilir.

Güneş Gazetesi

Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.

Sabah Gazetesi

Sosyal yapınızın getirdiği avantajları kullanmak için, önünüzde güzel fırsatlar var. Mantık ve duygu ikilemi yaşadığınız bugün, çevrenizin fikirlerine kayıtsız kalmamalısınız. Çıkacağınız yolculuklar işiniz için önemli olacak. Gecikmiş işlerinizi tamamlamak için, önünüze çıkacak fırsatları yeniden gözden geçirmelisiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Kasım hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
26 Kasım hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
28 Kasım hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
30 Kasım hangi burç olur?
1 Aralık hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
6 Aralık hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
8 Aralık hangi burç olur?
9 Aralık hangi burç olur?
10 Aralık hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?
13 Aralık hangi burç olur?
14 Aralık hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
20 Aralık hangi burç olur?
21 Aralık hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Yay Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0078 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme