Yay Burcu

.Gen.tr

Yay Burcu Aşk ve Evlilik

Cesur Yaylar etraflarına enerji ve heyecan saçarlar. Kalp meselelerine gelince; Yay, kendini aşkına adar ve düşüncelerini açıkça belirtmekte hiç zorlanmazlar. Cesur ve çapkındır. Beğendiğini elde edene kadar uğraşır, bundan da zevk alır. İlişki yerine oturduktan sonra duygularını saklamak onlar için oldukça güçtür. Kesin olan bir şey vardır; o da eşiniz bir Yay ise, hayatın asla sıradan olmayacağıdır. Sıcakkanlı, ateşli ve romantiktir; flört, doğasında vardır. Müthiş cazibesinden etkilenip davetini kabul etmenizin fazla uzun süremeyeceğine emin olabilirsiniz.

Genellikle sağlıklı bir seks hayatları vardır. Onunla bir yatak macerası gerçekten etkileyici bir deneyim olabilir. Yay burcu insanını sıkboğaz etmek, yapacağınız son iş olmalıdır; çünkü hazır olana dek sıkıştırılmaktan hoşlanmazlar. İlişkiyi, zorlama olmaksızın uygun bir denge üzerine kurmak isterler. Mantık ve fizik güçleriyle partnerlerini etkiler, hayatı renkli kılarlar.

Evlilik Yaşamı

Ufak detaylarla uğraşmaktan hoşlanmazlar. Yay burcu için evlilik, duygusal bir macera ve keşiftir. Bu heyecanın bittiği yerde problemler oluşmaya başlayabilir. Sadakatte güvenilir sayılmazlar. Her işi birlikte yapmaktan çok, eşlerine başka ilgi alanları bulmaya teşvik ederler; fakat bu, çoğu zaman kıskançlık krizlerine yol açabilir. Gerçekleştirmek istedikleri hayalleri vardır. İstedikleri olmadığı zaman, yaşadıkları hayal kırıklıklarında eşlerinin yardımcı olmasını beklerler. Yay kadınları, çocuk sahibi olmayı severler. Eşlerine bağımlı olmaktan hoşlanmaz, kişiliklerinden taviz vermezler. Yay erkekleri ise doğru kadını buldukları takdirde kendilerini evlilik masasına ancak geç yaşlarda büyük bir coşkuyla atarlar. Evliliği, bir bakıma mutluluklarının garantisi olarak görürler. Ama heyecanları bitince (ki mutlaka biter) hobileri ile baş başa kalırlar. İlişkilerin daha kuvvetlenmesi için partnerin ihtiyaçlarını ön planda tutmak yeterli olacaktır.


Birlikte gezip dolaşacağı, hayatında yeni felsefeler üreteceği bir eşle mutlu olur. Hayatı boyunca onu özgür bırakacak ve sorgulamayacak bir kişi onun ideal eşidir.

Evlendiği insanın kararlarından ziyade kendi kararlarını kabul ettirmeye çalışır. Dominanttır. İlgiyi sever fakat aşırılıktan hoşlanmaz. İlişkisinde heyecan sürekli olmalıdır. Yay burcu eğitim ve öğretime önem verdiği için eşinin kültür seviyesinin yüksek olması onun ufkunu genişletir. Evliliğin alışkanlığa dönüşmesini istemediği için de hareketli bir eş ile uzun bir evlilik sürdürebilir. Sadakate değil, tutkulu bir ilişkiye önem verir. Yurt dışı-yurt içi seyahatlerini, keyifli ve eğlenceli aktiviteleri eşiyle birlikte yapmak ister. Ortak yapılan her türlü aktiviteden keyif alır.

Dünya görüşü yüksek olan Yaylar, çocuklarının iyi bir eğitim almaları için teşvik ederler. Maddi durumları nasıl olursa olsun, çocuğunun eğitim hayatının mükemmel olması adına tüm imkanlarını zorlayacaktır. Kendi öğrendiklerini ve tecrübelerini onlara aktararak hayatı öğreten Yay burçları, ileri yaşlarda ebeveyn değil çocukları için en iyi arkadaş olurlar. Çocuklarının seyahat etmesi, yurt dışında eğitim alması ve adil, iyimser bireyler olması için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Evliliğindeki hareketliliği cinsel hayatında da arayan Yayların özgür ve her zamankinin dışında ortamlar cinsel performansını arttırmasını sağlar. Doğa, deniz, egzotik ülke seyahatleri, heyecan veren tatil planları, felsefe konuşmaları cinsel performansını arttıran yan etkilerdir. Asıl arttıran etki egosunu güçlendiren yeterince güçlü ve asil bir eştir.

Evlilikte Onu Neler Kızdırır?

Yay burcu ön yargılardan, sorgulamalardan hiç hoşlanmaz. Kendini yetiştirmeyen, öğrenmeye açık olmayan bir eş ile evlilik hayatı onun için kabus olabilir. Eğer bir Yay ile evliyseniz bilgili olmalı ve yaşama dair tüm detaylara dikkate almalısınız. Monoton bir evlilik yaşamını asla kabul etmeyeceği için ağır ve sabırsız davranışlarınız da onu olumsuz etkileyecektir. Sevecen ve şakacı Yayları eleştirirken de dikkatli olmanız gerekir; aniden sinirlenip size tepki verebilir. Kinci değildirler ve küsme duygusundan uzaktırlar. Buna rağmen sık sık çıkan tartışmalar onun son noktasının çabuk gelmesine sebep olur. Bardağı taşıran damlalar için büyük bir bardağı yoktur.

Hangi Burçlarla Doğru Bir Evlilik Kurar?

Koç, Aslan veya bir başka Yay, seyahat, spor ve eğlenceli bir aktivite programını birlikte paylaşacağı yeterince özgür bırakan eşleri olabilir. İyi anlaşır ve uzun yıllar evliliğini sürdürebilir. Oğlak burcunun dinginliği ile kendi hareketliliğini nötralize edebilir. Para yönetimini öğrenebilir. İkizler, Başak ve Balık burçları onun keşfetmeye doyamayacağı zıtlarıdır. Keşif amaç olduğunda evlilik heyecanını kaybetmeden uzun yıllar devam edebilir.


Yay Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Yay Burcu Aşk

Yay Burcu Çiçeği

Yay Burcu Cinsellik

Yay Burcu Diyet & Fitness

Yay Burcu Eğlence

Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

Yay Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Güzellik

Yay Burcuna Hediyeler

Yay Burcu ile Ortaklık

Yay Burcu İş Hayatı

Yay Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

Yay Burcu Künye

Yay Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Yay Burcu Otomobil

Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Para ve Zenginlik

Yay Burcu Sağlık

Yay Burcu Stresten Arınma

Yay Burcu Tatil

Yay Burcu Ünlüleri

Yay Burcu Uygun Meslekler

Yay Burcu Aşk Uyumları

Yay Burcu Karanlık Yönleri?

Yay Burcu Kayınvalide Ne İster?

Yay Burcu Gıcık Yönleri?

Yay Burcu Çekilmez Özellikleri?

Yay Burcu Ayrılık Acısı

Yay Burcu Bebeği

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay Burcu Babalar Nasıl Olur?

Yay Burcu Çocuğu

Yay Burcu Doğal Taşı

Yay Burcu Doğum Günü

Yay Burcu Etkileme Yolları

Yay Burcu Efsanesi

Yay Burcu Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Fiziksel Özellikleri

Yay Burcu Hastalıkları

Yay Burcu Merkür İlişkisi

Yay Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Kasım hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
26 Kasım hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
28 Kasım hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
30 Kasım hangi burç olur?
1 Aralık hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
6 Aralık hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
8 Aralık hangi burç olur?
9 Aralık hangi burç olur?
10 Aralık hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?
13 Aralık hangi burç olur?
14 Aralık hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
20 Aralık hangi burç olur?
21 Aralık hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Yay Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0905 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme