Yay Burcu

.Gen.tr

Yay Burcu Etkileme Yolları

Yay Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Sevecen, esprili ve eğlenceli yönleriyle herkesin beğenisini toplayan Yay erkeği, biraz sabırsızdır. Zor, ilgili, cömert, eğitimli bütün bunların yanı sıra kendisini olduğundan fazla gösterebilen herkes aşk kapsama alanına girebilir.

Yay erkeğini etkilemek isteyen kadınlar sportif bir tarz ve neşeli tavırlarınızla onun büyüleyebilir. Ayrıca bilgi, iyi bir eğitim sevgilisinde aradığı diğer özellikler arasında yer alır. Cinsel yaşamınızın renkli geçeceği Yay burcu erkeğinin özgür ve doğaya açık, farklı ortamlar performansını arttırmasını sağlar.

Evlilik için tutkulu bir aşkı tercih eden Yaylar ele, avuca sığmayacak bir kadınla evlenecektir. Cinsellikleri de diğer şeylere yaklaşımları gibidir. Aniden yatağa atlamak istediğini söyler ve genellikle bu tutumu hoş karşılanmaz. Öte yandan sadece çektiği fotoğrafları göstermek için davet ederse tuhaf bir şekilde sadece söylediği kadarını yapar ve ilişkiyi ilerletmez. Kişileri suçlama eğilimi vardır. Zalim yanını kendisini seven birine kolaylıkla gösterir. Biriyle uzun süreli ilişki kurmak, vaatte bulunmak yerine yatakta güldürerek keyiflenmeyi tercih eder. Çok seksi dürtülere sahip değildir ama çokça ilişki kurmuştur. Sadece biraz eğlenmek içinde yatak arkadaşlığı yapabilir.

Bu sorumsuz, baskıya dayanamayan, vefasız erkeği etkilemek çok zordur. Meydan okumayı sever. Bakıcı ve kıskanç bir kadın onu ele geçiremez. Pek çok isteği olan yapışkan kadınlardan hemen uzaklaşır. Kendi aktiviteleriyle ilgilenen, meslek sahibi zeki bir kadınla ilgilenebilir. Kendisini asla baskı altında hissetmemelidir. Spor yapmaktan hoşlanan Yay erkeği için yine sporla içli dışlı olan bir kadın uyumludur. Bağımsız ve onun özgürlüğüne ket vurmayacak biriyseniz onu el geçirebilirsiniz ama unutmayın asla elinizde tutamazsınız.

Bilinçli olarak bir sevgili aramaz. Evli kadınlar daha çok ilgisini çeker. Fakat gerçek mutluluğu, eşini Koç ve Aslan burcunda bulur. Birlikte gezme ve keşfetme sırasında ciddi bir romantizme ve sıradan ilişki kurma geleneğine ihtiyaç duyulmaz. İçten ve uzun süreli bir aşkı sürdüremez ancak karşı cinsin çabaları ile ilişki olabildiğince uzayabilir. Egosu o kadar yüksektir ki sorgulanmaya gelemez. Ancak belli bir düzeyde dizginlenebilir. Yaşı ilerledikçe bir miktar değişebilir. İlgi duyduğu çok şey olduğu için bir Yay erkeği sadece tek bir kadınla ilgilenerek ömrünü geçiremez.

Yay burcu erkeğinin değişken kişiliği vardır. İleriyi görebilen Yay burcu erkeği çok fazla ilgili olabilir, karşısındaki kadını tam etkiledim derken, bir anda uzaklaşabilir. Özgürlüğü seven Yay erkeği, kendisini kısıtlayacak kadınlardan uzaklaşır. Onu etkilemek isteyen kadın ciddi birliktelik ile yaklaştığını belli etmemeli. Sıkıcı olmayan, baskın olmaktan uzak kadınlar, Yay burcu erkeğini etkileme konusunda oldukça başarılı olabilirler. Yay burcu erkeğinin sevgilisi ve onunla birlikte olmak isteyen kadın, öncelikle arkadaş olarak yaklaşmalı ve paylaşımda bulunmalıdır. Aynı zevkleri paylaşmada ortak noktaların keşfedilmesi önemlidir. Kendinize özen göstermeli, göz alıcı olmalı ve eğlenmeyi biliyor olmanız gerekir. Tüm bunları yapabilen ya da bu özellikleri taşıyan bir kadın neşeli Yay burcu erkeğini etkilemeyi başarır.

Yay Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Dışarıya taşan enerjisi ile herkese ulaşan yay kadını, genellikle yüzeysel olarak nitelendirilir. Çünkü sadece deneyim toplar. Zaman planlaması zayıftır, hiçbir zaman randevusuna sadık olamaz. Enerjik ve neşelidir. Kısa bir zaman dilimi içinde aristokrat, köylü, saçma, mantıklı, karmaşık veya ciddi olabilir. Genellikle aşırı ve hayal dünyasına uygun bir iyimserliği ve olumlu olma sevdası vardır. Düşünmeden konuşur bu nedenle sıklıkla patavatsızdır. Kadınlar hakkında modern düşüncelere sahiptir ve demode bir erkekle uyuşmaz. Duygusal ilişkilerinde seçimleri düşüncesizcedir ve fazla uzun sürmez. Duygusal ilişkilerini zamanla uzun süren dostluklara dönüştürür. Zorlukla karşılaştığında durumu ustalıkla şakaya dönüştürür. Her zaman ama ile başlayan cümleler kurup kazı yanmayacak şekilde çevirmeye çalışır. Küçük talihsizlikler bir türlü peşini bırakmaz. Zeki ama son derece dikkatsizdir. Birlikte gezip dolaşacağı, engin alanları keşfedeceği, özgür bir erkek arar. Kişisel özgürlüğüne aşırı düşkündür. Aşkı sever ama sadakatle ilgilenmez.

Tutucu değildir ve cinsel yasaklarla ilgilenmez. Özgür bir ruhu vardır. Bir ilişkinin en aşk dolu günlerinde bile hemen nikah dairesine gidileceğini düşünmez. Düşünmeden harekete geçer, nerede kiminle olacağına kendisi karar vermek ister. Her konuda eşitlikten yanadır. Cinsel açından da deneyim elde etmek ister. Bencil değildir her zaman partnerini serbest bırakır. Sözel oyunlarda başarılıdır.

Özgürlüğüne o kadar düşkündür ki bir ilişkiden hemen çekip gitmeye hazırdır. Kendisine egemen olmak isteyen kıskanç bir erkekle yapamaz. Düzgün konuşan, dakik ve sadık bir erkekle birlikte olmak istemez. Unutmayın ki o deneyim toplayıcısıdır. Bu kadını etkilemek için önce gerçekten sevmelisiniz. Açık yüreklilik, soğukkanlılık onda ilgi uyandırır. İlgi duyduğu erkekle birlikte ne kadar uzaklara gidebilirse o kadar mutlu olur. Doğduğu toprakların dışında olmak, yeni arkadaşlar edinmek ve ev dışında olabildiğince zaman geçirmesini sağlamak da onu elde tutmanızı sağlayabilir.

Pek çok insanla iyi geçindiği halde, mutluluğu tek bir insanda bulamaz. Aslan burcuna hayranlıkla çekilir ve kendi çekilmezliği nedeniyle uzun süreli bir ilişkiye dönüştüremez. Koç burcu ile daha sağlıklı bir beraberlik kurmasının nedeni spor ve gezmek gibi ortak tutkularının olmasıdır. Toprak grubu burçları, İkizler ve Balık burcunu davranışları ve fikirleri ile dehşete düşürebilir. Bir Yay kadını çok sevdiğinde yavaşça değişip düzene girebilir ancak bu durum kalıcı olmayabilir.

Yay burcu kadını değişken bir yapıya sahiptir. Sizden hoşlandığını düşündüğünüz bir anda ortadan kaybolabilir, bunun nedeni ise özgürlüğüne düşkün olmasıdır. Yay burcu kadınını etkilemek istiyorsanız aşk için çok fazla ciddi olmadığınızı hissettirmelisiniz, bu böyle olmasa bile. Aksi halde onu kısıtlayacağınızdan korkacak ve uzaklaşacaktır. Yaptıklarını sorgulamayın ve yargılamayın, bu sayede onu etkilemeyi başarabilirsiniz. Ayrıca göz alıcı olmalı, hareketli bir yapıya sahip olmanız gerekir. Onun özgürlüğünü kısıtlamayacağınızı bilmeli. Tüm bunları başardığınız sürece, Yay burcu kadınını etkilemeyi başarabilirsiniz.


Yay Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Yay Burcu Aşk

Yay Burcu Çiçeği

Yay Burcu Cinsellik

Yay Burcu Diyet & Fitness

Yay Burcu Eğlence

Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

Yay Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Güzellik

Yay Burcuna Hediyeler

Yay Burcu ile Ortaklık

Yay Burcu İş Hayatı

Yay Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

Yay Burcu Künye

Yay Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Yay Burcu Otomobil

Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Para ve Zenginlik

Yay Burcu Sağlık

Yay Burcu Stresten Arınma

Yay Burcu Tatil

Yay Burcu Ünlüleri

Yay Burcu Uygun Meslekler

Yay Burcu Aşk Uyumları

Yay Burcu Karanlık Yönleri?

Yay Burcu Kayınvalide Ne İster?

Yay Burcu Gıcık Yönleri?

Yay Burcu Çekilmez Özellikleri?

Yay Burcu Ayrılık Acısı

Yay Burcu Bebeği

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay Burcu Babalar Nasıl Olur?

Yay Burcu Çocuğu

Yay Burcu Doğal Taşı

Yay Burcu Doğum Günü

Yay Burcu Etkileme Yolları

Yay Burcu Efsanesi

Yay Burcu Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Fiziksel Özellikleri

Yay Burcu Hastalıkları

Yay Burcu Merkür İlişkisi

Yay Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Kasım hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
26 Kasım hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
28 Kasım hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
30 Kasım hangi burç olur?
1 Aralık hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
6 Aralık hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
8 Aralık hangi burç olur?
9 Aralık hangi burç olur?
10 Aralık hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?
13 Aralık hangi burç olur?
14 Aralık hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
20 Aralık hangi burç olur?
21 Aralık hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Yay Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.1029 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme